Verigrup ankara yazılım ve web tasarım

Sunduğumuz hizmetler, şirket stratejilerinin web ve yazılım teknolojileri ile entegrasyonunu sağlamak üzere yapılandırılmaktadır.

Misyonumuz: Sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesi öncülüğünde, hızdan, güvenden ödün vermeden, sizin ortaklığınız ile kaliteyi her zaman artırarak, profesyonel anlayış ve titizlikle her türlü hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
Kalıcı üstünlükler yaratarak tasarım alanında Türkiye'nın en iyi hizmet veren, en geniş alana yayılmış freelance grubu olmak.
Tarihçe: İnternet ve Bilgisayar tabanlı stratejilerin üretimi ve geliştirilmesi konularında hizmet veren verigrup Yazılım Hizmetleri, 2003 yılından bu yana Freelance çalışma ahlakı ve disipliniyle müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamıştır.

Yazılım geliştirme ve proje yönetimi konularında tam bir çözüm sağlamayı hedeflerken, müşterilerimize
Hızlı teslim süreleri,
Kalite ve detay konularında titizlik,
Kesintisiz işbirliği ve iletişim ile hizmet verme misyonu ile çalışmaktayız.
verigrup Yazılım, sunduğu hizmetleri belli uygulamalardan ödün vermeden güçlendirmektedir:
Kalite işlemlerine uyarak yazılım geliştirme araçlarının kullanımı,
Yazılım yönetimi ve kontrolü uygulamaları,
Geliştirilen yazılım üzerinde düzenli güncelleme ve bakım hizmeti verme ve projenin ömrü boyunca bunları müşterilere düzenli olarak raporlama.
verigrup Yazılım, deneyimli, profesyonel, kendini bu işe adamış kadrosu ile "müşterimizin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve müşterilerimizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla çalışan, hızlı, güvenilir, kaliteli hizmeti yıllardır benimsemiştir.

www.verigrup.net

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !